Twoja osobowość. Nasze dziedzictwo.

Połączenie idealne.

Rozwijaj się z nami!

Praca w Starbucks

Spodziewaj się więcej niż kawy

Od samego początku Starbucks był firmą innego rodzaju. Taką, która nie tylko celebrowała kawę i bogatą tradycję, ale także dawała poczucie przynależności. Jesteśmy nie tylko pasjonatami kawy, ale także wszystkiego, co wiąże się z pełnym i satysfakcjonującym doświadczeniem w kawiarni.
Jesteśmy miejscem spotkań sąsiedzkich, częścią codziennej rutyny - i nie moglibyśmy być bardziej z tego zadowoleni.

Poznaj nas, a zobaczysz: jesteśmy czymś więcej niż tym, co parzymy. Dbamy o to, aby wszystko, co robimy, odbywało się przez pryzmat ludzkości - od naszego zaangażowania w kawę najwyższej jakości na świecie, po sposób, w jaki współpracujemy z naszymi klientami i społecznościami w celu odpowiedzialnego prowadzenia działalności.

Każdego dnia idziemy do pracy, mając nadzieję na osiągnięcie dwóch rzeczy: dzielenia się wspaniałą kawą z naszymi przyjaciółmi i pomagania naszym lokalnym społecznościom!

Dzieje się to miliony razy w ciągu tygodnia - to wyjątkowe połączenie, które zachodzi między baristą Starbucks a gościem - kubek, który przeszedł przez ladę, uśmiech, interakcja… to nawiązana relacja. Zapewniamy, że wszystkiemu, co robimy, przyświeca budowanie relacji - zaangażowania w dostarczanie kawy najwyższej jakości na świecie, po sposób, w jaki współpracujemy z naszymi gośćmi i społecznościami.

Nasza Misja

Inspirować i rozwijać ludzi – w każdej chwili:

jeden człowiek, jedna kawa, jedno miejsce.

 

Oferty pracy

Tworzymy kulturę serdeczności i przynależności, gdzie każdy jest mile widziany.

Dajemy z siebie to co najlepsze we wszystkim co robimy, jednocześnie poczuwając się do odpowiedzialności za wyniki.

Działamy z odwagą, podważamy status quo i odnajdujemy nowe drogi, aby rozwijać naszą firmę i nas samych.

Jesteśmy autentyczni, komunikujemy się w sposób jasny, godny i pełny szacunku.

Jesteśmy napędzani osiągnięciami działając poprzez pryzmat człowieczeństwa.

Nasza Odpowiedzialność

Od dnia, w którym otworzyliśmy nasz pierwszy lokal w 1971 r., robimy wszystko, by zyskać zaufanie i szacunek naszych gości, partnerów (pracowników) i wspólnoty lokalnej. Jak? Postępujemy rozsądnie i robimy to, co jest dobre dla naszej planety i dla każdego z nas.

Szkolenie i Rozwój

Naszym celem jest wspieranie, angażowanie i inwestowanie w rozwój naszych partnerów.

Od pierwszego dnia współpracy z nami każdy nowy partner Starbucks jest otoczony wyjątkową troską.

 

Szkolenie na stanowisko Baristy trwa minimum trzy tygodnie. To właściwy czas, aby nauczyć się na czym polega praca baristy zarówno w teorii, jak i praktyce. To z pewnością zmniejsza stres i presję, która zawsze towarzyszy każdemu przy rozpoczynaniu nowej pracy.

 

Podczas całego szkolenia naszym nowym partnerom towarzyszy specjalny mentor - Barista Trainer. Jego rolą jest przekazywanie wiedzy i wsparcie podczas pierwszych kroków w Starbucks.

 

Nasze szkolenie to nie tylko praca za barem, ale także szkolenia klasowe, takie jak energiczny warsztat „Starbucks Experience” i pełen wiedzy trening „Coffee and Latte Art”. Dopełnienie zdobytej wiedzy osiąga się poprzez przeprowadzanie quizów i gier w ramach naszej platformy e-learningowej.

 

Ale to nie wszystko! Gdy zaczniesz przygodę w Starbucks, otrzymasz wyjątkowy prezent powitalny – niezbędnik każdego partnera.

 

Podczas szkolenia zarazimy Cię pasją do kawy, ponieważ po prostu kochamy to, co robimy!

Twoje Benefity

Międzynarodowy rozwój

Pakiet profesjonalnych szkoleń i realna możliwość rozwoju w strukturze firmy AmRest.

Indywidualne podejście

Swoboda w wyrażaniu siebie poprzez wspierający różnorodność dress code.

Elastyczny grafik

Godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb - różne części etatu, w różnych porach dnia.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz korzystania z multikarnetu sportowego.

Ceny specjalnie dla Ciebie

Twoje ulubione produkty Starbucks, KFC, Pizza Hut oraz Burger King w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapas kawy

Raz na 2 tygodnie paczka ulubionej kawy Starbucks.

Program poleć przyjaciela

Premie za polecanie przyjaciół.

Fun w pracy

Fun w pracy w towarzystwie nowych przyjaciół!

Pakiet kafeteryjny

Bogaty pakiet kafeteryjny dla managerów: wybieraj spośród setek świadczeń (Multisport, MyBenefit i wiele innych).

Ekstra zespół

Praca w energicznym
i zgranym zespole.

Kreatywność i pomysłowość

Miejsce pracy,
w którym możesz się wykazać kreatywnością
i pomysłowością.

Patryk

Barista

Cześć, jestem Patryk!

 

Na co dzień studiuję i pracuję w redakcji dziennikarskiej. Po godzinach realizuję swoją pasję – taniec ludowy. Jak każdy w tym wieku uwielbiam spędzać dużo czasu ze swoimi znajomymi. W weekendy można mnie spotkać w łódzkim Starbucks w Sukcesji, w którym jestem już od prawie roku. Wszystko zleciało bardzo szybko, a cała przygoda zaczęła się od pracy w tym samym centrum handlowym, w którym jest Starbucks. Przed poprzednią pracą albo na przerwach - wpadałem spontanicznie na kawę, a po pewnym czasie poznałem większość baristów. Zachwyciłem się całą atmosferą panującą nie tylko w relacji barista-gość, ale też między współpracownikami. Nie czekałem długo, jeszcze przed maturą złożyłem CV, miałem rozmowę kwalifikacyjną, a po wszystkich egzaminach zacząłem się szkolić i pracować już „po drugiej stronie baru”.

 

Na co dzień jestem na stanowisku Baristy, czyli robię różne napoje i obsługuję Gości przy kasie. Możecie powiedzieć nic wielkiego, ale…w praktyce jako bariści staramy się nawiązywać wyjątkowe relacje z naszymi gośćmi i obdarowywać się wzajemnie pozytywną energią każdego dnia, dlatego właśnie lubię pracę w Starbucks. Nawet, gdy do pracy przyjdzie się w gorszym nastroju (przecież wszyscy jesteśmy tylko ludźmi) to cała atmosfera jaka panuje w kawiarni zarówno wśród pracowników jak i gości, sprawia, że problemy znikają!

patryk

Kuba

Kierownik Zmiany

Cześć jestem Kuba!

 

Praca w Starbucks miała być krótkim epizodem mojego życia. Jak większość studentów szukałem pracy, którą będę mógł połączyć ze swoimi studiami - najlepiej z elastycznym grafikiem.

 

Starbucks polecił mi mój kolega jako miejsce, gdzie każdy czuje się mile widziany, tworzą się nowe przyjaźnie i gdzie można zapomnieć o codziennych obowiązkach. I tak właśnie się stało!

 

Pracuje tu już dwa i pół roku a każdy dzień uczy mnie czegoś nowego. To niesamowite, że mogę być częścią tak zgranego zespołu, nie tylko w swojej kawiarni, ale i w swoim mieście.

 

Obecnie jestem Product Managerem, właśnie szkolę się na People Managera, a pracę zacząłem jako zwykły barista. Mój kierownik szybko zauważył moje starania i pomógł w rozwoju. Teraz to ja dostrzegam pracę innych i towarzyszę im w ich rozwoju.

 

Jesteśmy dumni z naszych Partnerów, nasze sukcesy i porażki znosimy razem. Dzielimy się swoją pasją, wspólnie ją budujemy i każdego dnia wywołujemy nowe uśmiechy na twarzach naszych gości.

 

To właśnie lubię w Starbucks. To nasze trzecie miejsce gdzieś pomiędzy domem a studiami, gdzie każdy może być sobą!

kuba

Łukasz

Zastępca Kierownika Kawiarni

Starbucks jest obecny w moim życiu od kiedy pamiętam. Zawsze byłem zafascynowany obsługą, żartem i tym, że nawet w bardzo pochmurny dzień wychodziłem uśmiechnięty z kubkiem ulubionej kawy.

 

Do Starbucks dołączyłem dwa lata temu jako Kierownik Zmiany, a dokładniej jako Produkt Manager. Od pierwszych dni szkoleń byłem bardzo zafascynowany wiedzą na temat kawy, przyjazną atmosferą oraz kulturą organizacji.

 

Po 1,5 roku pracy zdałem certyfikację na stanowisko Asystenta Kierownika Kawiarni, inaczej zwanego People Managerem. Aktualnie zajmuję się w kawiarni budowaniem zespołu, rekrutacją, szkoleniami oraz analityką i kosztami pracy.

 

Zespół, bo to on dla mnie jest najważniejszy daje mi codziennie nowe pokłady motywacji, powody do dumy i wzruszeń - są dla mnie moją drugą rodziną, na którą zawsze mogę liczyć!

 

Praca w Starbucks nauczyła mnie wiele, ale nie zwalniam tempa i cały czas zdobywam wiedzę!

lukasz

Martyna

Kierownik Kawiarni

Hej, mam na imię Martyna.

 

Jestem Store Managerem w warszawskiej kawiarni Starbucks, a swoją przygodę zaczynałam 5 lat temu jako baristka w poznańskiej kawiarni.

 

Początki były dla mnie niepewne, ale w krótkim czasie poczułam, że Starbucks to moje miejsce. Zrozumiałam, że praca w Starbucks to coś więcej niż tylko robienie kawy, ale to przede wszystkim kontakt z ludźmi oraz nawiązywanie relacji z naszymi Gośćmi. Właśnie ten kontakt z ludźmi i moimi Partnerami sprawia, że jest to najlepsza część mojej pracy. Inspirowanie i rozwijanie zespołu oraz samej siebie sprawiło to, że po roku pracy zdecydowałam się na kurs Coffee Mastera - eksperta od wiedzy kawowej. Właśnie mijają 4 lata, od kiedy dumnie noszę czarny fartuch i prowadzę szkolenia z wiedzy kawowej dla nowych Partnerów. W tym samym momencie zaczęłam szkolić się na Kierownika Zmiany. Po 3 latach zostałam Asystentem i byłam jeszcze bliżej z Partnerami. Rekrutowałam ich, szkoliłam, integrowałam oraz motywowałam do dalszego rozwoju.

 

Co dał mi Starbucks? Przede wszystkim możliwość rozwoju. Po 4 latach mogłam przeprowadzić się do Warszawy i zacząć szkolić się na moje aktualne stanowisko – czyli Kierownika Kawiarni. Moim marzeniem było posiadanie swojej własnej kawiarni i udało się!

 

Kawa jest moją pasją, towarzyszy mi każdego dnia i w każdej podróży. Starbucks umożliwił mi wyjazd do Londynu na finały Barista Championship, gdzie obserwowałam zmagania najlepszych baristów z różnych zakątków świata. Wtedy poczułam się, że pracuję w niesamowitej firmie, która stawia człowieka na pierwszym miejscu i pozwala mu się rozwijać i spełniać. Jako Store Manager jestem odpowiedzialna za całą kawiarnię. Zajmuje się szkoleniami menadżerów, planowaniem sprzedaży, szukaniem nowych sposobów na wzrost transakcji, ale również stoję za barem i cały czas robię to co najważniejsze w naszej pracy, nawiązuje kontakt z najważniejszymi osobami w naszej kawiarni – naszymi Gośćmi.

 

Każdego dnia, nawet jak jestem czasami zmęczona idę z uśmiechem do pracy. Kocham to co robię i cieszę się, że mogę być częścią Starbucks i razem z innymi Partnerami tworzyć to miejsce.

martyna
Następna… historia Kuby